KAPAT
STOK KODU : 1780748544
DYNAMIC PE 8X BRAID LINE 100 MT GREEN 0,08 MM
1
2
3
4
5
Ürünü oyla
$ 7,02
56,16 TL
Havale/Eft %5.00
53,35 TL
SEPETE EKLE
Karşılaştır


Captain Dynamic PE 8X Braid Line 100 Metre Yeşil İp Misina


Derin sularda, yemli dip avlanmaların da, dişli ve büyük balıkların avların da, rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ip misinadır.
Dayanıklı yapısı ile yıpranmalara ve aşınmalara karşı oldukça dirençlidir.



UzunlukKalınlık mmLibreÇeker Değeri Kg
100 Metre0.06125,44
100 Metre0.08167,26
100 Metre0.10188,16
100 Metre0.12229,98
100 Metre0.143716,78
100 Metre0.163917,69
100 Metre0.184018,14
100 Metre0.204319,51
100 Metre0.225022,68
100 Metre0.255524,95
100 Metre0.286027,22
100 Metre0.306529,48
100 Metre0.357031,75
100 Metre0.409040,82
100 Metre0.459543,09
100 Metre0.5011049,91
100 Metre0.6013058,97
100 Metre0.7015469,85
100 Metre0.8018583,91
 
HEMEN ARA
0.024075031280518 ms